Volleybalvereniging Revoc/VCB

Fluit/Tel Schema

Wanneer moet mijn team fluiten of tellen? Selecteer hier je team:

Datum Thuisteam Uitteam Zaal Fluiten Tellen
22-10-2019 19:00 DS 3 Numidia/vcLimac DS 3 1 HS2 - Tom Ottenheim HS2
26-10-2019 13:00 MB 2 VC Olympia MB 3 D DS1 - Kyra van Keeken DS3
26-10-2019 14:30 MB 3 Accretos MB 2 A DS3 - Nienke Janssen HS3
26-10-2019 14:30 MB 1 VC Kessel MB 1 B HS3 - Jasper Emans MC3
26-10-2019 14:30 MC 1 VC Heerlen MC 1 C HS4 - Marc de Mol MC3
26-10-2019 17:00 DS 1 VC Fortutas DS 1 A HS3 - Bart Luys MB3
26-10-2019 17:00 HS 4 S'62 HS 2 B DS3 - Kim Mennen MB2
26-10-2019 17:00 MC 3 AV Flash MC 2 C MB1 - Nika Pantsers MB1
26-10-2019 19:00 DS 3 VC HERO DS 4 A DS1 - Dian Franssen DS1
26-10-2019 19:00 HS 3 VC Athos '70 HS 3 B HS4 - Richard van Enckevort HS4
27-10-2019 10:00 Revoc/VCB N4 2 SV Aspargos N4 3 D MC3 - Yenthe van der Lienden Ouders
27-10-2019 10:00 Revoc/VCB N4 3 VC Trivia N4 1 E MC3 - Jill Jencius Ouders
27-10-2019 10:30 VC Trivia N4 1 VC Athos '70 N4 1 D MC3 - Yenthe van der Lienden Ouders
27-10-2019 10:30 SV Aspargos N4 3 VC HERO N4 1 E MC3 - Jill Jencius Ouders
27-10-2019 11:00 Revoc/VCB N4 2 VC HERO N4 1 D MC3 - Yenthe van der Lienden Ouders
27-10-2019 11:00 Revoc/VCB N4 3 VC Athos '70 N4 1 E MC3 - Jill Jencius Ouders
27-10-2019 11:30 Asterix N4 1 SV Aspargos N4 1 D MC3 - Ilse Neunen Ouders
27-10-2019 11:30 VC Fortutas N4 1 S'62 N4 2 E MC3 - Sanne van Lier Ouders
27-10-2019 12:00 SV Aspargos N4 1 Revoc/VCB N4 1 D MC3 - Ilse Neunen Ouders
27-10-2019 12:00 S'62 N4 2 Revoc/VCB N4 4 E MC3 - Sanne van Lier Ouders
27-10-2019 12:30 Asterix N4 1 Revoc/VCB N4 1 D MC3 - Ilse Neunen Ouders
27-10-2019 12:30 VC Fortutas N4 1 Revoc/VCB N4 4 E MC3 - Sanne van Lier Ouders
27-10-2019 13:00 S'62 N5 1 HORNERHOF/HHC N5 1 D MC2 - Iris Jansen Ouders
27-10-2019 13:00 Revoc/VCB N5 3 VC Olympia N5 1 E MC2 - Quinty Jansen Ouders
27-10-2019 13:30 S'62 N5 1 VC Olympia N5 1 D MC2 - Iris Jansen Ouders
27-10-2019 13:30 HORNERHOF/HHC N5 1 Revoc/VCB N5 3 E MC2 - Quinty Jansen Ouders
27-10-2019 14:00 Asterix N5 1 Revoc/VCB N5 2 D MC2 - Iris Jansen Ouders
27-10-2019 14:00 Livoc Liessel N5 1 Bach SV N5 1 E MC2 - Quinty Jansen Ouders
27-10-2019 14:30 Revoc/VCB N5 2 VC Athos '70 N5 2 D MC1 - Mila Schippers Ouders
27-10-2019 14:30 Bach SV N5 1 Peelpush N5 5 E MC1 - Luna Verheyen Ouders
27-10-2019 15:00 Asterix N5 1 SV Aspargos N5 1 D MC1 - Mila Schippers Ouders
27-10-2019 15:00 Livoc Liessel N5 1 Revoc/VCB N5 1 E MC1 - Luna Verheyen Ouders
27-10-2019 15:30 SV Aspargos N5 1 VC Athos '70 N5 2 D MC1 - Mila Schippers Ouders
27-10-2019 15:30 Revoc/VCB N5 1 Peelpush N5 5 E MC1 - Luna Verheyen Ouders
9-11-2019 13:00 MB 2 Ledub MB 1 D HS1 - MC3
9-11-2019 14:30 MB 3 Civitas MB 1 A DS1 - Fleur Pollen MC3
9-11-2019 14:30 MB 1 BVC Holyoke MB 1 B HS2 - Wouter Murmans HS2
9-11-2019 14:30 MC 1 Tecona - ADC MC 1 C DS2 - Demy Killaars DS2
9-11-2019 17:00 EMD-Tooling HS 1 Inter Rijswijk HS 2 A Regio scheidsrechter - Regio scheidsrechter HS3
9-11-2019 17:00 DS 1 BVC Holyoke DS 1 C HS2 - Max Janissen DS2
9-11-2019 17:00 MC 3 VC Athos '70 MC 3 D MB1 - Sanne Brinkman MB1
9-11-2019 19:00 HS 2 Tecona - ADC HS 2 A HS1 - Benjamin Ramaekers HS1
9-11-2019 19:00 DS 2 Accretos DS 5 B DS1 - Loes Verbakel DS1
9-11-2019 19:00 HS 3 AV Flash HS 2 C HS1 - Jeroen Tegelaars HS1
30-11-2019 13:00 MB 2 Peelpush MB 2 D DS1 - Myrthe Stinges DS1
30-11-2019 14:30 MB 1 Peelpush MB 1 A DS3 - Jet Beurskens MC3
30-11-2019 14:30 MB 3 HORNERHOF/HHC MB 2 B HS1 - Cas vd Borst HS1
30-11-2019 14:30 MC 1 PrismaWorx VC Weert MC 1 C HS2 - Rens Murmans DS3
30-11-2019 15:00 MC 2 Civitas MC 2 D MB2 - Maud Dohmen MC3
30-11-2019 17:00 EMD-Tooling HS 1 Compaen HS 1 A Regio scheidsrechter - Regio scheidsrechter DS2
30-11-2019 17:00 DS 1 HORNERHOF/HHC DS 3 C HS2 - Noud Metsemakers HS2
30-11-2019 17:00 HS 4 Tecona - ADC HS 3 D DS2 - Fleur Neefs DS2
30-11-2019 17:00 MC 3 Civitas MC 4 E MB2 - Lissy Bremmers MB2
30-11-2019 19:00 DS 3 HORNERHOF/HHC DS 5 D HS4 - Roel Verlaek MB2
30-11-2019 19:00 HS 2 Numidia/vcLimac HS 2 A HS1 - Marien Voets HS1
30-11-2019 19:00 DS 2 VC HERO DS 3 C DS1 - Joyce van Teeffelen DS1
30-11-2019 19:00 HS 3 Civitas HS 3 E DS3 - Nina Hendriks DS3
7-12-2019 16:00 MC 2 VC Athos '70 MC 4 D DS3 - Loes Franssen DS3
14-12-2019 13:00 MB 2 HORNERHOF/HHC MB 1 D HS3 - Theo Murmans MC3
14-12-2019 14:30 MB 3 BVC Holyoke MB 2 A HS4 - Richard van Enckevort MC3
14-12-2019 14:30 MB 1 VC Olympia MB 1 B DS3 - Nikky Bonten DS3
14-12-2019 14:30 MC 2 VC Polaris MC 2 C HS1 - Frenne Verbakel HS1
14-12-2019 17:00 EMD-Tooling HS 1 NVC HS 1 A Regio scheidsrechter - Regio scheidsrechter DS2
14-12-2019 17:00 DS 1 Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 C HS3 - Bram Jacobs DS3
14-12-2019 17:00 HS 4 Fyrfad HS 3 D DS2 - Zoƫ Scheffer DS2
14-12-2019 17:00 MC 3 Accretos MC 1 E HS3 - Ferry van der Linden HS3
14-12-2019 19:00 DS 3 PrismaWorx VC Weert DS 6 A HS4 - Evert van Montfort HS4
14-12-2019 19:00 DS 2 HORNERHOF/HHC DS 6 B HS1 - Thomas van Bladel HS1
14-12-2019 19:00 HS 3 Accretos HS 2 C HS4 - Roel Verlaek DS1
15-12-2019 10:00 SV Aspargos N4 3 Revoc/VCB N4 2 D MC3 - Norah Receveur Ouders
15-12-2019 10:00 SV Aspargos N4 2 Revoc/VCB N4 3 E MC3 - Marijn Selen Ouders
15-12-2019 10:30 Set Up N4 1 SV Aspargos N4 2 D MC3 - Norah Receveur Ouders
15-12-2019 10:30 VC HERO N4 1 SV Aspargos N4 3 E MC3 - Marijn Selen Ouders
15-12-2019 11:00 Set Up N4 1 Revoc/VCB N4 3 D MC3 - Norah Receveur Ouders
15-12-2019 11:00 VC HERO N4 1 Revoc/VCB N4 2 E MC3 - Marijn Selen Ouders
15-12-2019 11:30 SV Aspargos N4 1 Asterix N4 1 D MC3 - Lotte stevens Ouders
15-12-2019 11:30 S'62 N4 2 VC Fortutas N4 1 E MC3 - Julie de Wilde Ouders
15-12-2019 12:00 Revoc/VCB N4 1 SV Aspargos N4 1 D MC3 - Lotte stevens Ouders
15-12-2019 12:00 Revoc/VCB N4 4 S'62 N4 2 E MC3 - Julie de Wilde Ouders
15-12-2019 12:30 Revoc/VCB N4 1 Asterix N4 1 D MC3 - Lotte stevens Ouders
15-12-2019 12:30 Revoc/VCB N4 4 VC Fortutas N4 1 E MC3 - Julie de Wilde Ouders
15-12-2019 13:00 Revoc/VCB N5 3 S'62 N5 1 D MC1 - Mara Linsen Ouders
15-12-2019 13:00 VC Olympia N5 1 HORNERHOF/HHC N5 1 E MC1 - Lenneke Lighthart Ouders
15-12-2019 13:30 Revoc/VCB N5 3 HORNERHOF/HHC N5 1 D MC1 - Mara Linsen Ouders
15-12-2019 13:30 VC Olympia N5 1 S'62 N5 1 E MC1 - Lenneke Lighthart Ouders
11-1-2020 17:00 EMD-Tooling HS 1 MKB Accountants/VCV HS 1 A -
11-1-2020 17:00 DS 1 VC Athos '70 DS 3 C -
11-1-2020 19:00 HS 2 Furos HS 2 A -
25-1-2020 17:00 EMD-Tooling HS 1 Banierhuis Taurus HS 2 A -
25-1-2020 17:00 DS 1 VC Kessel DS 2 C -
25-1-2020 19:00 HS 2 VC Heerlen HS 2 A -
8-2-2020 17:00 EMD-Tooling HS 1 HLB Van Daal/DS HS 2 A -
8-2-2020 17:00 DS 1 PrismaWorx VC Weert DS 2 C -
8-2-2020 19:00 HS 2 BVC Holyoke HS 1 A -
14-3-2020 17:00 EMD-Tooling HS 1 Skunk HS 1 A -
14-3-2020 17:00 DS 1 NVC DS 1 C -
14-3-2020 19:00 HS 2 VC HERO HS 3 A -
28-3-2020 17:00 EMD-Tooling HS 1 Velo HS 1 A -
28-3-2020 17:00 DS 1 Accretos DS 1 C -
28-3-2020 19:00 HS 2 VC Voerendaal HS 2 A -
4-4-2020 19:00 HS 2 Fyrfad HS 2 A -
18-4-2020 17:00 EMD-Tooling HS 1 Zaanstad HS 2 C -
18-4-2020 17:00 DS 1 VC HERO DS 2 A -